Twój niezależny doradca

Wszystkie usługi w jednym miejscu.

„Dwóch doradców – to o jeden za dużo”.  Cenisz sobie kompleksową obsługę ?
Nasi doradcy w dysponują ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wszystkie Twoje potrzeby ubezpieczeniowe i finansowe mogą być obsługiwane przez jednego niezależnego doradce.

Praca to nasza pasja.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy posiada inne potrzeby, co sprawia że nasze doradztwo jest bardzo osobiste. W naszym zespole doradców nie pracują sprzedawcy, lecz ludzie którzy wspierają Cię w podejmowaniu najważniejszych życiowych decyzji.
Rozumiemy Twoje potrzeby, znamy Twoje dylematy i pytania. Nasze doradztwo to wyjątkowe połączenie fachowej wiedzy z wrażliwością i aempatią.

Profesjonalizm i niezależność

Nasz zespół to grupa licencjonowanych doradców, specjalistów od wyszukiwania najlepszych rozwiązań i ekspertów od liczb. Każdy z nas posada wieloletnie doświadczenie w zawodzie.  Wszyscy działamy na zasadzie Allfinanz, lecz każdy z nas jest ma swoje ulubione dziedziny w których się specjalizuje.  Jesteśmy niezależnymi doradcami, posiadającymi w swoim portfelu największą w kraju ofertę wyłącznie od zaufanych parterów finansowych i ubezpieczeniowych.

Zakres i zasięg.

Szanując Twój czas skupiliśmy wszystkie produkty finansowo ubezpieczeniowe w jednym miejscu.
Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i rzetelnymi partnerami.
Nasi doradcy działają zdalnie na terenie całej Polski, posiadamy kilkanaście biur stacjonarnych. Z doradcą możesz spotkać się na żywo lub online.

Block "1630" not found

UBEZPIECZ SIĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

    IMIĘ

    NUMER TELEFONU

    TEMAT ROZMOWY

    PREFEROWANE GODZINY