ANALIZA POTRZEB KLIENTA CZYM JEST SPRAWDZENIE POTRZEB KLIENTA


Co to jest analiza potrzeb ubezpieczeniowych ?

Wykonaj samodzielnie wstępną analizę, sprawdź jakie masz potrzeby ubezpieczeniowe, sprawdź na jakie sumy powinieneś być zabezpieczony.  

Wyliczone kwoty to sugerowane sumy ubezpieczenia na życie oraz na wypadek niedloności do pracy. 

ANALIZA POTRZEB UBEZPIECZENIOWYCH

30 lat

Ile masz lat?

3 lata

Wiek najmłodszego dziecka

200 000 PLN

Twoje zobowiązania kredytowe

Zobowiązania ubezpieczone?

3 000 PLN

Minimalny koszt życia

wszystkie łączne koszty: czynsz, jedzenie, rachunki
6 000 PLN

Utrzymanie standardu życia

miesięczna kwota która nie zmieni standardu życia twoich bliskich w razie zdarzenia

Twoje potrzeby zabezpieczenia

W ciągu 1 roku wydasz:

W ciągu 5 lat wydasz:

W ciągu 10 lat wydasz:

Minimalne zabezpieczenie na życie

 

Utrzymanie standardu życia

 
Zaprezentowane wyliczenia są szacunkowe i zostały opracowane na podstawie analiz, badań rynkowych i źródeł statystycznych. Wyliczenia mają charakter poglądowy i nie są związane z konkretnym produktem oszczędnościowym oferowanym przez AllFinanz i jej partnerów w Polsce.
Kwoty potrzeb ubezpieczeniowych

Kwoty są szokujące ? Podobała Ci się analiza potrzeb ubezpieczeniowych ?

Analiza potrzeb ubezpieczeniowych którą samodzielnie wykonałeś to wstęp do dalszych działań mających na celu ustalenie planu zabezpieczenia dla Ciebie. Skontaktuj się z naszym doradcą finansowym, który przeprowadzi z Tobą krótką rozmowę w celu  zebrania dodatkowych informacji koniecznych do dalszego działania.

Finalnie to Ty podejmujesz decyzję o dalszych działaniach.

UBEZPIECZ SIĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

  IMIĘ

  NUMER TELEFONU

  TEMAT ROZMOWY

  PREFEROWANE GODZINY

  ANALIZA POTRZEB UBEZPIECZENIOWYCH

  Nasz zespół to grupa licencjonowanych doradców finansowo ubezpieczeniowych. Każdy z nas posada wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Wszyscy działamy na zasadzie ALLFINANZ, lecz każdy z nas jest ma swoje ulubione dziedziny w których się specjalizuje. Jesteśmy niezależnymi doradcami, posiadającymi w swoim portfelu największą obecnie w kraju ofertę zaufanych parterów finansowych i ubezpieczeniowych.

  Działamy na terenie całej Polski, posiadamy kilkanaście biur stacjonarnych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy posiada inne potrzeby. Zapraszamy do kontaktu.

  70 %

  Osób posiadających ubezpieczenie na życie ma niedoszacowaną sumę ubezpieczenia nie posada  wystarczającej ochrony ubezpieczeniowej. Nie wynika to z oszczędności ale z braku przeprowadzonej analizy finansowej.

  80 %

  Osób przynoszących znaczący dochód w rodzinie z małymi dziećmi, nie jest ubezpieczonych na życie. W razie zdarzenia losowego, zazwyczaj współmałżonek wychowujący dzieci, pozostaje bez środków do życia.

  30 dni

  To maksymalny czas wypłaty świadczenia z polisy ubezpieczeniowej na życie. 

   

  2 lata

  To bardzo długi czas w świecie ubezpieczeń. Ze względu na dużą konkurencję na rynku, ciągle pojawiają się nowe, lepsze rozwiązania. Maksymalnie co 2 lata Twój doradca spotka się s Tobą i sprawdzi podsiadane zabezpieczenia, uaktualni je o Twoje bieżące potrzeby.