Ubezpieczenie grupowe

Zwiększ prestiż swojej firmy.

Coraz więcej firm stara się o lojalność swoich pracowników zapewniając im najlepsze warunki na rynku pracy. Niewątpliwie jednym z lepszych jest ubezpieczenie grupowe lub pakiety prywatnej opieki medycznej.

UBEZPIECZ SIĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

  IMIĘ

  NUMER TELEFONU

  TEMAT ROZMOWY

  PREFEROWANE GODZINY

  UBEZPIECZENIE GRUPOWE PRACOWNIKÓW FIRMY

  Polisa ubezpieczenia grupowego zabezpiecza przede wszystkim pracownika na wypadek śmierci, trwałego uszczerbku, poważnego zachorowania czy pobytu w szpitalu. 

  Szeroki ZAKRES OCHRONY

  Jest to idealne rozwiązanie dla kogoś kto chce mieć szeroki zakres ochrony a nie stać go na indywidualną polisę. Składki na ubezpieczenie grupowe zaczynają się już od 30 zł / miesiąc i zapewniają szeroki zakres ochrony, który nie jest do osiągnięcia w ubezpieczeniu indywidualnym przy takiej samej składce.

  MOTYWACJA DLA PRACOWNIKA

  Daj pracownikowi poczucie bezpieczeństwa i większą motywację do pracy.  Pracownik staje się bardziej lojalny wobec pracodawcy, gdy może korzystać ze świadczeń w razie wystąpienia losowego a jego rodzina może liczyć na znaczny przypływ gotówki w razie jego śmierci. 

  75 %

  Pracodawców w Polsce nie jest świadomych konieczności wypłaty odprawy pośmiertnej, czyli wypłaty do 6-krotności pensji brutto rodzinie pracownika w razie jego śmierci. 

  58 %

  Narodzenie dziecka oraz zgon rodziców lub teściów, to najczęściej wypłacane świadczenia w ramach ubezpieczenia grupowego.

  7 dni

  To statystyczny czas wypłat świadczeń w ramach grupowego ubezpieczenia pracowników w razie zajścia szkody.

  50

  To statystycznie najczęstszą wysokość składki. Ubezpieczenie grupowe jest  najtańszym sposobem na zabezpieczenie wszystkich  podstawowych potrzeb ubezpieczeniowych.