FINANSOWANIE DLA OSÓB PRYWATNYCH

W dbałości o Twój czas skupiliśmy ofertę wielu banków w jednym miejscu. W ofercie posiadamy finansowanie dla osób prywatnych. Zapewniamy szybkie ofertowanie zapytań, pomoc przy formalnościach. W ofercie dla klienta indywidualnego posiadamy kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny oraz pożyczki hipoteczne. Jeżeli potrzebujesz finansowania na zakup samochodu, możesz skorzystać z leasingu dla osób prywatnych lub wybrać najem długoterminowy.

Cały proces możemy przeprowadzić zdalnie, zachowując przy tym pełną ochronę danych osobowych. Jeżeli wolisz spotkanie na żywo, nasz doradca jest do Twojej dyspozycji.

KREDYT HIPOTECZNY co to jest?

Zastanawiasz się by zakupić wymarzony dom lub mieszkanie? A może planujesz zakup działki budowlanej lub przeprowadzenie generalnego remontu w swoich czterech ścianach?  Kredyt hipoteczny to rodzaj pożyczki, którego zabezpieczeniem jest hipoteka. Wysokość otrzymanych środków uzależnia wkład własny kredytobiorcy oraz zdolność kredytową. Oferujemy finansowanie z 10 wiodących banków. Szybki proces oraz pomoc w formalnościach.

Czytaj więcej

Kalkulator kredytu hipotecznego

Sprawdź przybliżoną ratę kredytu hipotecznego.

WYSOKOŚĆ RATY

... zł

RRSO 3,87 %
50 000 PLN

Kwota kredytu

30 lat

Okres kredytowania:

KREDYT KONSOLIDACYJNY co to jest?

Ubiegając się o kredyt hipoteczny warto zapoznać się czym jest kredyt konsolidacyjny. Również w sytuacji, gdy posiadasz wiele kredytów, których łączna suma zaczęła przekraczać twoje możliwości ich spłaty, warto połączyć je wszystkie w jeden, większy. Wiąże się to z możliwością wydłużenia w czasie kredytu, a co za tym idzie ze zmniejszeniem kwoty miesięcznych rat. 

Porozmawiaj z naszym ekspertem od finansowania. Zmniejsz koszty posiadania wielu kredytów i połącz je w jeden, tańszy kredyt z niższą ratą.

 

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY SAMOCHODÓW  co to jest ?

Cenisz sobie komfort i wygodę korzystania z samochodu, bez obaw o koszty serwisu, wymiany opon czy utratę wartości samochodu ? Gdy decydujesz się na wynajem długoterminowy samochodu, zyskujesz komfort użytkowania. W razie potrzeby na koniec umowy będziesz mógł wykupić użytkowany samochód. Jest to pewnego rodzaju dzierżawa samochodu, w której określasz roczny przebieg oraz parametry dodatkowe.

FOTOWOLTAIKA LEASING  
dla klientów prywatnych

Często można słyszeć, że źródła odnawialne są przyszłością świata. Zatem fotowoltaika jest to źródło zielonej energii, którą możesz wykorzystywać zamiast prądu dostarczanego przez elektrownie. Są to panele solarne montowane na dachach domów, lub nieopodal budynków.

Oferujemy leasing fotowoltaiki dla klientów prywatnych oraz dla firm.

POROZMAWIAJ Z EKSPERTEM

  Lub zadzwoń: +48 517 10 10 11

  Doradcy kredytowi. Zaufani partnerzy

  PRU logo
  leadenhall ubezpieczenie na życie
  ergo hestia
  ergo hestia

  65 %

  W tylu przypadkach udało się obniżyć raty kredytowe dla naszych klientów łącząc ich poprzednie kredyty w jeden tańszy kredyt konsolidacyjny.

  80 %

  Naszych klientów decydujących się na kredyt hipoteczny, wykupują u nas indywidualne ubezpieczenie na życie chroniące w razie każdego zdarzenia losowego.

  24 h

  To maksymalny czas w jakim przygotujemy porównanie kredytów w 10 bankach.

   

  30 %

  Wynajem długoterminowy ze względu na wygodę korzystania staje się coraz częstszą formą finansowania pojazdów w Polsce.