Ubezpieczenie od utraty dochodu kalkulator

Zapytaj o wycenę ubezpieczenia od utraty dochodów


Odpowiedz na kilka krótkich pytań, które pozwolą doradcy
dopasować i przygotować ubezpieczenie odpowiednie dla Ciebie.

 

 

Jaki zawód wykonujesz?*

Jaki zawód wykonujesz?*

Zakres wykonywanej pracy*

Zakres wykonywanej pracy*

Czy Twoja pensja stanowi większość budżetu domowego?*

Czy Twoja pensja stanowi większość budżetu domowego?*

Jaką kwotę miesięcznie chcesz zabezpieczyć?*

Jaką kwotę miesięcznie chcesz zabezpieczyć?*

Co dodatkowo chcesz zabezpieczyć?*

Co dodatkowo chcesz zabezpieczyć?*

Twoja data urodzenia?*

Twoja data urodzenia?*

Jak masz na imię?*

Jak masz na imię?*

Twój adres e-mail?*

Twój adres e-mail?*

Twój numer telefonu?*

Twój numer telefonu?*

Zgoda*

Zgoda*

Ubezpieczenie od utraty dochodu kalkulator – co warto wiedzieć?

Ubezpieczenie od utraty dochodu kalkulator

Utrata stałego przychodu może być jednym z najtrudniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Nagły spadek lub całkowite zaprzestanie wpływów środków finansowych może prowadzić do poważnych trudności, zakłóceń w życiu codziennym oraz stresu emocjonalnego. W takich sytuacjach ubezpieczenie od utraty dochodu może okazać się kluczowym elementem zabezpieczenia finansowego.

Świadczenie, które proponujemy, znane również jako ubezpieczenie z tytułu czasowej niezdolności do pracy, zapewnia regularne wypłaty pieniężne w przypadku, gdy osoba ubezpieczona nie jest w stanie pracować z powodu choroby, wypadku lub innego powodu uprawniającego do wypłaty środków. Zadbaj o swój spokój psychiczny i zabezpieczenie finansowe rodziny.

Jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie?

Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu? Kalkulator, który przygotowaliśmy, to krótki test i kilka najważniejszych pytań, na które trzeba odpowiedzieć, abyśmy mogli dopasować idealną opcję świadczenia dla Ciebie.  Nasz doradca przygotuje ofertę w ciągu 2-3 dni roboczych. Czas oczekiwania zależy od poziomu skomplikowania Twojej sytuacji finansowej.

Podczas korzystania z kalkulatora trzeba wziąć pod uwagę wysokość aktualnego wynagrodzenia. Im jest wyższe, tym większe odszkodowanie możesz otrzymać w przypadku utraty dochodu. Kolejnym ważnym czynnikiem jest to, że ubezpieczenie od utraty dochodu działa nawet na zwolnieniu lekarskim L4. Powyżej 14 dni w razie wypadku lub po 21 dniach w razie choroby. Co najważniejsze, nie potrzebujesz orzeczenia o niezdolności do pracy, aby otrzymać odszkodowanie z tytułu utraty dochodu.

ubezpieczenie od utraty dochodu B2B kalkulator

Ubezpieczenie od utraty dochodu daje Ci pewność, że nawet w przypadku utraty pracy, będziesz nadal otrzymywać część swojego dochodu, co pozwoli utrzymać standard życia dla siebie i swojej rodziny. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób działających w ramach umowy o pracę, ale też dla tych, którzy zawarli kontrakt B2B. Ubezpieczenie od utraty dochodu w modelu B2B obliczysz w kalkulatorze dostępnym na naszej stronie. Odpowiedzi na zadane przez nas pytania staną się bazą do przygotowania oferty dopasowanej do Twojej indywidualnej sytuacji.

Jeśli masz wątpliwości dotyczące ubezpieczenia od utraty dochodu, sprawdź kalkulator i umów się na niezobowiązującą rozmowę z doradcą.

Ubezpieczenie to plan na przyszłość

Wypłacone przez nas świadczenie może stanowić ważny element Twojego planu zabezpieczenia finansowego. Przy odpowiednim doborze polisy możesz chronić swoją stabilność finansową nawet w obliczu nieoczekiwanych zdarzeń życiowych. Nie ma znaczenia, jaki rodzaj umowy został zawarty z pracodawcą — czy jest to umowa o pracę, czy kontrakt B2B. W każdym z tych przypadków możesz wykupić polisę i skorzystać z ubezpieczenia od utraty dochodu. Nasz kalkulator przeprowadzi Cię przez kilka pytań, które pozwolą ocenić Twoją aktualną sytuację. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy i doradzimy, z której opcji najlepiej skorzystać. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Sprawdź również inne kalkulatory dostępne na naszej stronie. Między innymi kalkulator prywatnej emerytury bądź global doctors kalkulator oraz wiele innych. Zapraszamy!