Ubezpieczenie od utraty dochodu

Poczucie bezpieczeństwa to fundament spokojnego życia. Warto zabezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych sytuacji, które mogą spotkać każdego.

Ubezpieczenie, które proponujemy, chroni przed skutkami utraty źródła przychodów. Tego rodzaju polisa zapewnia wypłatę świadczeń, które pomogą utrzymać standard życia i pokryć bieżące zobowiązania.

Poczuj się bezpiecznie

Dzięki polisie otrzymasz wsparcie w trudnych życiowych momentach, takich jak wypadek lub choroba, które uniemożliwiają wykonywanie pracy. Jesteś przedsiębiorcą, freelancerem, a może pracujesz na B2B?

W każdym z tych przypadków jest to propozycja dla Ciebie. Zadbaj o zabezpieczenie na przyszłość swoją i Twoich najbliższych.

Ubezpieczenie od utraty dochodu — przykładowa kalkulacja

Piotr, 42 lata

Piotr jest stomatologiem i niedawno wraz ze swoim wspólnikiem otworzyli nową klinikę.

Aby zrealizować swój cel, skorzystali z kredytu hipotecznego. Chcąc zminimalizować ryzyko, zdecydowali się na wykup ubezpieczenia od utraty dochodu.

W przypadku długotrwałej choroby lub wypadku będą zabezpieczeni finansowo, a działalność kliniki i spłata kredytu nie będą zagrożone.

Piotr za swoją polisę od utraty dochodu miesięcznego w wysokości 15 000 zł, płaci 199 zł na miesiąc.

** przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej

KONSULTACJA kalkulator

14 dni

Polisa działa już od 14 dnia L4 w razie nieszczęśliwego wypadku.

21 dni

Polisa działa już od 21 dnia L4 w razie choroby.

2

Składka miesięczna zaczyna się od 2% deklarowanych przychodów.

5 lat

Maksymalny czas odszkodowawczy w ramach polisy.

Ubezpieczenie od utraty dochodu — jakie daje korzyści?

Co oferujemy?

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Kalkulacja

Odpowiedz na kilka prostych pytań, które pozwolą doradcy przygotować dla Ciebie kalkulację ubezpieczenia od utraty dochodu.

KALKULACJA

Konsultacja

Zarezerwuj konsultację telefoniczną, spotkanie online lub spotkanie na żywo w doradcą.

Umów konsultację

Kontakt

+48 517 10 10 11
kontakt@all-finanz.pl

KONTAKT

Zaufani partnerzy

leadenhall lloyds ubezpieczenia
Ergo Hestia ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia majątku
Allianz ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia majątku
Prudential ubezpieczenia
PZU ŻYCIE

Co warto jeszcze wiedzieć?

Ubezpieczenie utraty dochodu

Przedsiębiorcy, freelancerzy oraz osoby współpracujące w ramach kontraktu b2b są szczególnie narażeni na ryzyko braku płynności finansowej. Ubezpieczenie utraty dochodu to dla nich jedna z niewielu opcji, która daje im poczucie bezpieczeństwa oraz zapewnia zaplecze finansowe w trudnych życiowych momentach.

Polisa ta jest jednym z mniej popularnych, ale niezwykle istotnych rodzajów ubezpieczeń. Ma na celu zabezpieczenie dochodów w przypadku nagłych zdarzeń losowych, takich jak choroba, wypadek lub inne nieprzewidziane okoliczności. Ubezpieczenie utraty dochodu stanowi formę ochrony przed finansowymi skutkami niezdolności do pracy, zapewniając regularne świadczenia, które pomagają w pokryciu codziennych wydatków i utrzymaniu stabilności ekonomicznej.

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla przedsiębiorcy

Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie mają dostępu do takich samych świadczeń, jak pracownicy etatowi. Biznesmeni muszą sami zadbać o swoje bezpieczeństwo i spokojną przyszłość. W takim przypadku z pomocą przychodzi ubezpieczenie od utraty dochodu dla przedsiębiorcy. Polisa działa już od 14 dnia zwolnienia l4 w razie nieszczęśliwego wypadku. Składka miesięczna zaczyna się od 2% deklarowanych miesięcznych przychodów, a maksymalny czas odszkodowawczy to 10 lat.

Ubezpieczenie od utraty dochodu – działalność gospodarcza zapewnia ochronę w przypadku choroby lub wypadku, który uniemożliwia stałe lub czasowe wykonywanie zawodu. Jest to również zabezpieczenie na wypadek poważnych chorób, takich jak udar, zawał serca czy nowotwór. Miesięczna wypłata z polisy umożliwi pokrycie codziennych wydatków, spłatę kredytów oraz zapewnienie środków na leczenie lub rehabilitację. To alternatywa dla niewielkich świadczeń wypłacanych przez ZUS, które nie stanowią praktycznie żadnego wsparcia dla przedsiębiorców. Wybierz opcję ubezpieczenia od utraty dochodu dla działalności gospodarczej i ciesz się spokojną przyszłością.

Ubezpieczenie od utraty dochodu b2b

Pracodawcy, zatrudniając dziś pracowników, coraz częściej decydują się na współpracę w ramach kontraktu b2b. Ma to swoje plusy, jak i minusy dla obu stron, jednak to głównie osoba zatrudniona ponosi tego negatywne konsekwencje i brak przywilejów, takich, jakie mają osoby zatrudnione na umowę o pracę. Ubezpieczenie od utraty dochodu b2b to w takim przypadku bardzo dobre rozwiązanie. Możesz wybrać polisę, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb. Najczęściej oferowane są ubezpieczenia zdrowotne. Istnieją także produkty, które obejmują konkretną grupę zawodową lub branżę.

Ubezpieczenie od utraty dochodu b2b Leadenhall (Loyds) to opcja najczęściej wybierana przez naszych klientów. Ma najszerszy zakres ubezpieczenia. W przypadku choroby środki są wypłacane po 21 dniu, za każdy kolejny dzień choroby, nawet przez 5 lat. Jeśli pracujesz w modelu b2b, ubezpieczenie od utraty dochodu to idealny produkt dla Ciebie!

Ubezpieczenie firmy od utraty dochodu – wsparcie w trudnych sytuacjach

Polisa zapewni Ci wypłatę świadczenia w przypadku zwolnienia w czasie choroby lub po wypadku. Będzie to zabezpieczenie finansowe na wypadek całkowitej lub częściowej niezdolności do pracy. Ubezpieczenie od utraty dochodu jdg to także wsparcie w spłacie kredytu hipotecznego, pożyczki czy karty kredytowej.

Jeśli zastanawiasz się, jaka opcja jest odpowiednia dla Ciebie i jaka będzie wysokość składki, skorzystaj z bezpłatnego narzędzia na naszej stronie internetowej. Ubezpieczenie od utraty dochodu b2b – kalkulator to kilka pytań, na które musisz odpowiedzieć, byśmy mogli dopasować ofertę do Twojej indywidualnej sytuacji. Jeśli masz pytania lub chcesz porozmawiać na temat naszej oferty, zachęcamy do konsultacji z doradcą – online, telefonicznie lub osobiście.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat ubezpieczenia?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jdg to bardzo pomocne narzędzie dla przedsiębiorców i freelanserów, którzy są zależni od tego, ile zarobi ich firma. To zabezpieczenie, które umożliwia kontynuowanie prowadzenia działalności gospodarczej i pokrycie kosztów życia w przypadku trudności finansowych.

Elastyczność polisy pozwala na dostosowanie zakresu ochrony do własnych potrzeb i wymagań biznesowych. Warto skorzystać również z dodatkowych usług, takich jak wsparcie psychologa czy porady prawne. Jeśli zastanawiasz się, ile wynosi miesięczna składka za ubezpieczenie od utraty dochodu, sprawdź nasz kalkulator.

Utrata dochodu – ubezpieczenie

Wykup polisy to dla przedsiębiorcy kluczowy element zabezpieczenia finansowego, który zapewnia stabilność ekonomiczną w przypadku niezdolności do pracy. Dobrze dobrany produkt może chronić przed skutkami finansowymi nieprzewidzianych sytuacji, pomagając przedsiębiorcy skupić się na powrocie do zdrowia bez obaw o przyszłość swojej działalności gospodarczej. Warto dokładnie przeanalizować dostępne opcje i wybrać polisę, która najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom i warunkom prowadzonej działalności. Utrata dochoduubezpieczenie to gwarancja spokojnej przyszłości.