FOTOWOLTAIKA FINANSOWANIE DLA FIRM

Przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na fotowoltaikę. Warto wiedzieć, że rachunki za prąd to aż 20% kosztów poniesionych przez firmę. Można zaoszczędzić ok 80-90% energii decydując się na taki rodzaj źródła odnawialnego. By zniwelować koszty, które z roku na rok wzrastają zgodnie ze wzrostem energii elektrycznej w Polsce, warto zainwestować w panele solarne. Zapoznaj się z możliwościami finansowania fotowoltaiki w Twojej firmie

FOTOWOLTAIKA CENA

Cena instalacji fotowoltaicznej nie jest małym wydatkiem. To rozwiązanie nie jest dla każdej firmy, jednak istnieją branże, którym zakup paneli się szybko zwróci.Są to wszystkie sklepy z branży produkcyjnej, spożywczej, miejsca, gdzie używa się chłodni, produkcje oraz branża IT.  Dzięki oszczędnościom na energii, finansowanie  fotowoltaiki będzie spłacało się samo. 

FOTOWOLTAIKA FINANSOWANIE

Na plus działa także to, że zakup na leasing fotowoltaiki do 250 tys zł. odbywa się w formie uproszczonej za pomocą wniosku i zaświadczenia majątkowego. Zwykle zostaje przyznany w ciągu 4 dni. Dodatkowo można wliczyć instalacje fotowoltaiczną w koszty uzyskania przychodu. Warto pamiętać, że leasing nie ma wpływu na zdolność kredytową.

FOTOWOLTAIKA FINANSOWANIE

Fotowoltaika dlaczego warto?

Decydując się na instalacje fotowoltaiki ograniczymy wykorzystywanie surowców energetycznych, takich jak węgiel. Dzięki temu możemy mieć wpływ na środowisko naturalne, ale również będziemy płacić mniejsze rachunki za prąd, chroniąc siebie przed wzrostami cen, lub w ogóle nie płacić rachunków za energię, decydując się na niezależność energetyczną.

Obecnie jest to najlepszy moment na ubieganie się o finansowanie fotowoltaiki, ponieważ wiele różnych firm udziela leasing na fotowoltaikę oraz pomaga w otrzymaniu dofinansowań.

Fotowoltaika kalkulator

Kredyt inwestycyjny to rodzaj kredytu, który jest udzielany po wcześniejszym przedstawieniu dokumentów takich jak biznesplan inwestycji czy bieżące finanse firmy. Udzielany jest tylko i wyłącznie na finansowanie inwestycji i pokrywać może ewentualny zakup nieruchomości

Ubezpieczenie na życie online
Ubezpieczenie na życie w trosce spokój Twojej rodziny

Ubezpieczenie na życie nie jest mi potrzebne !

Tobie nie ! Twoje ubezpieczenie ma chronić Twoją rodzinę, zapewnić spokój finansowy Twoim bliskim w razie zdarzeń losowych, na które nie mamy wpływu.

Wraz ze wzrostem świadomości społecznej, rośnie przekonanie do polis na życie. W oparciu o bieżącą sytuację pandemiczną, tylko w Polsce szacuje się wzrost składek brutto z poziomu 5,9 mld Euro do 7,1 mld.

 

Ubezpieczenie na życie online

Ubezpieczenie na życie jest za drogie !

Myślisz, że ubezpieczenie na życie jest drogie
A gdyby kosztowało miesięcznie tyle co jedno wyjście do kina ?

Stać Cię na to żeby odmówić sobie jednej zbytecznej rzeczy miesięcznie a w zamian otrzymać spokój ?

Ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy ?

 

Ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy !

Uważasz, że ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy? Jeżeli nic Ci się nie stanie, to nic z tego nie będziesz miał, prawda? Pewnie zastanawiasz się, co lepsze, ubezpieczyć się czy oszczędzać? Teraz nie musisz się zastanawiać, połączyliśmy twoje dylematy w jeden produkt.

 

POROZMAWIAJ Z EKSPERTEM

    IMIĘ

    NUMER TELEFONU

     
    LUB ZADZOŃ POD NUMER: +48 517 10 10 11