Niezależny doradca ubezpieczeniowy i finansowy. 

DOŁĄCZ DO NAS

Nie wiesz czy posiadasz cechy doradcy? Chciałbyś spróbować, ale masz obawy? O nic się nie martw, nic nie ryzykujesz. Jedyna inwestycja to inwestycja w Twój rozwój.

Rozwój osobisty

Profesjonalny i darmowy program szkoleń. Możliwość podnoszenia kwalifikacji na każdym szczeblu kariery. Transparentny system wynagrodzeń i możliwości awansu. Możliwość zdania egzaminów KNF.  

Elastyczność

Sam ustalasz ile możesz poświecić czasu na pracę  my wymagamy jedynie wysokiej kultury osobistej oraz dobrej organizacji pracy.

Praca zespołowa

Wychodzimy z założenia, że największym atutem firm doradczych jest zespołowy potencjał ich pracowników. Na każdym etapie otrzymasz pełne wsparcie swojego menagera a w przyszłości to Ty będziesz budował własny zespół doradców.

Kariera w zawodzie doradcy.  Możliwości współpracy.

ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA

Niepewna sytuacja rynkowa sprawia, że coraz atrakcyjniejsza staje się praca w elastycznych godzinach. Jeśli dobrze czujesz się w indywidualnym i stałym kontakcie z klientem to stworzymy Ci możliwość uzyskania atrakcyjnego wynagrodzenia. Przy naszym wsparciu masz możliwość rozwoju osobistego i skorzystania ze ścieżki awansu. Chętnie zobaczymy Cię jako członka naszego zespołu konsultantów.

CHCESZ SIĘ PRZEBRANŻOWIĆ

Czy dostrzegasz, że Twoje dotychczasowe źródło dochodu przestaje być wystarczające, warto rozważyć przebranżowienie. Taka umiejętność jest wręcz nieodzowna w dynamicznie zmieniającej się obecnie sytuacji ekonomicznej. Oferujemy Ci profesjonalny pakiet szkoleń, który sprawi, że szybko poczujesz się komfortowo w roli doradcy finansowego.

DODATKOWE ŹRÓDŁO DOCHODU

Oferta współpracy skierowana jest również do osób, które szukają dodatkowego źródła dochodu, w tym studentów. Atutem elastycznego czasu pracy jest to, że oferowane przez nas zajęcie można łatwo wpasować w harmonogram dotychczasowych zajęć, a zarobki na tyle atrakcyjne, że dodatkowe źródło dochodu może stanowić istotne wsparcie dla Twojego budżetu.

Zalety współpracy

Dołącz do naszego zespołu doradców.

Zainteresowała Cię kariera doradcy finansowego?
Wyślij swoje zgłoszenie.

    Twoje dane

    Wykształcenie i kariera zawodowa