Niezależny doradca ubezpieczeniowy i finansowy. 

 

Dołącz do nas

Nie wiesz czy posiadasz cechy doradcy ?
Chciałbyś spróbować, ale masz obawy ?
O nic się nie martw, nic nie ryzykujesz.
Jedyna inwestycja to inwestycja w Twój rozwój.

Profesjonalny i darmowy program szkoleń.
Możliwość podnoszenia kwalifikacji na każdym szczeblu kariery.
Transparentny system wynagrodzeń i możliwości awansu.
Możliwość zdania egzaminów KNF.  

Elastyczność

Sam ustalasz ile możesz poświecić czasu na współpracę  my wymagamy jedynie wysokiej kultury osobistej oraz dobrej organizacji pracy.

Praca zespołowa

Wychodzimy z założenia, że największym atutem firm doradczych jest zespołowy potencjał ich pracowników. Na każdym etapie otrzymasz pełne wsparcie swojego menagera a w przyszłości to Ty będziesz budował własny zespół doradców.

Kariera w zawodzie doradcy. Możliwości współpracy.

 ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA ?

 

Niepewna sytuacja rynkowa sprawia, że coraz atrakcyjniejsza staje się praca w elastycznych godzinach. Jeśli dobrze czujesz się w indywidualnym i stałym kontakcie z klientem to stworzymy Ci możliwość uzyskania atrakcyjnego wynagrodzenia. Przy naszym wsparciu masz możliwość rozwoju osobistego i skorzystania ze ścieżki awansu. Chętnie zobaczymy Cię jako członka naszego zespołu konsultantów.

CHCESZ SIĘ PRZEBRANŻOWIĆ ?


Czy dostrzegasz, że Twoje dotychczasowe źródło dochodu przestaje być wystarczające, warto rozważyć przebranżowienie. Taka umiejętność jest wręcz nieodzowna w dynamicznie zmieniającej się obecnie sytuacji ekonomicznej. Oferujemy Ci profesjonalny pakiet szkoleń, który sprawi, że szybko poczujesz się komfortowo w roli doradcy finansowego.

DODATKOWE ŹRÓDŁO DOCHODU ?


Oferta współpracy skierowana jest również do osób, które szukają dodatkowego źródła dochodu, w tym studentów. Atutem elastycznego czasu pracy jest to, że oferowane przez nas zajęcie można łatwo wpasować w harmonogram dotychczasowych zajęć, a zarobki na tyle atrakcyjne, że dodatkowe źródło dochodu może stanowić istotne wsparcie dla Twojego budżetu.

Zalety współpracy

Zainteresowała Cię kariera doradcy finansowego
Wyślij zgłoszenie.

    DANE OSOBOWE

    WYKSZTAŁCENIE I KARIERA ZAWODOWA