Ubezpieczenie na życie w trosce spokój Twojej rodziny

UBEZPIECZENIE DLA FIRM.
Ubezpieczenie majątku firmy

Prowadzenie firmy zwykle wiąże się z zakupem sprzętów, które następnie będą eksploatowane przez pracowników. Można więc nie tylko ubezpieczyć budynek  firmy, ale również cały majątek firmy. Do majątku mogą zaliczać się urządzenia, sprzęty czy meble. Z powodu zdarzeń losowych, takich jak kradzieże, pożar czy zalanie, ubezpieczenie budynku, w którym znajduje się firma, czy to hala produkcyjna, czy biuro, ubezpieczenie okazuje się dużym zabezpieczeniem. Mimo, że nie jest obowiązkowe, większość firm jednak decyduje się na ubezpieczenie.

UBEZPIECZENIE DLA FIRM.
Ubezpieczenie OC firmowe.

OC firmowe niesie wiele korzyści. Gdy współpracuje się z osobami trzecimi, inwestorami, najemcami, niekiedy taki rodzaj ubezpieczenia jest wręcz konieczny, gdy posiada się firmę usługową lub produkcyjną. Wszystko dlatego, że jest ono w stanie zapewnić bezpieczeństwo i ochronę w wyjątkowych sytuacjach, chroniąc firmę przed dużymi konsekwencjami finansowymi również spowodowanymi nieumyślnie. OC przede wszystkim chroni przedsiębiorcę przed szkodami wyrządzonych na mieniu osób trzecich. Mogą to być rożnego rodzaju szkody, wyrządzone z powodu braku wywiązania się w odpowiedni sposób z kontraktu. Wszelkie koszty obrony sądowej lub wynagrodzenia rzeczoznawców będą pokrywane z OC. Tak samo przedmioty umowy leasingu, najmu czy dzierżawy, będące w posiadaniu osób trzecich, będą objęte ochroną.

Dokładny zakres ubezpieczenia OC możesz ustalić z naszym doradcą.

Ubezpieczenie na życie online
Ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy ?

Ubezpieczenie OC zawodowe

OC zawodowe jest to prywatne, dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, jednakże w nielicznych przypadkach może być one wymagane. Dzieje się tak w sytuacji podjęcia pracy jako agent ubezpieczeniowy, komornik, przedsiębiorca rachunkowy, rzeczoznawca majątkowy, adwokat, architekt i jako lekarz.

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW LECZENIA PRACOWNIKÓW ZA GRANICĄ.

Ubezpieczenie kosztów leczenia pracowników na wyjazd służbowy może okazać się obowiązkowe w przypadku podróży do dalekich krajów, spoza Unii Europejskiej. W Unii wystarczy nieodpłatna karta EKUZ, czyli Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego. Mimo to pokrywa ona tylko podstawowe usługi, zatem w przypadku złamań, przewozu karetką czy nagłych problemów z zębami nie będzie ona pomocna. Dlatego w zależności od wykonywanej pracy warto dostosować odpowiednie ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą, które będzie dodatkowo chronić w sytuacjach wyjątkowych.

Ubezpieczenie na życie online
Ubezpieczenie na życie w trosce spokój Twojej rodziny

Ubezpieczenie na życie nie jest mi potrzebne !

Tobie nie ! Twoje ubezpieczenie ma chronić Twoją rodzinę, zapewnić spokój finansowy Twoim bliskim w razie zdarzeń losowych, na które nie mamy wpływu.

Wraz ze wzrostem świadomości społecznej, rośnie przekonanie do polis na życie. W oparciu o bieżącą sytuację pandemiczną, tylko w Polsce szacuje się wzrost składek brutto z poziomu 5,9 mld Euro do 7,1 mld.

 

Ubezpieczenie na życie online

Ubezpieczenie na życie jest za drogie !

Myślisz, że ubezpieczenie na życie jest drogie
A gdyby kosztowało miesięcznie tyle co jedno wyjście do kina ?

Stać Cię na to żeby odmówić sobie jednej zbytecznej rzeczy miesięcznie a w zamian otrzymać spokój ?

Ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy ?

 

Ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy !

Uważasz, że ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy? Jeżeli nic Ci się nie stanie, to nic z tego nie będziesz miał, prawda? Pewnie zastanawiasz się, co lepsze, ubezpieczyć się czy oszczędzać? Teraz nie musisz się zastanawiać, połączyliśmy twoje dylematy w jeden produkt.

 

UBEZPIECZ SIĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

  IMIĘ

  NUMER TELEFONU

  TEMAT ROZMOWY

  PREFEROWANE GODZINY

  UBEZPIECZENIa MAJĄTKU FIRMY

  W dbałości o Twój czas skupiliśmy pełną ofertę ubezpieczeniową w jednym miejscu. Posiadamy najszerszą na rynku ofertę ubezpieczenia dla firm. Zapewniamy kompleksową obsługę, wsparcie oraz pomoc przy zgłaszaniu ewentualnych szkód.

  5 lat

  To statystyczny czas potrzebny do powrotu do normalnego trybu życia po stracie współmałżonka lub partnera.  

  80 %

  Mężczyzn przynoszących znaczący dochód w rodzinie z małymi dziećmi, nie jest ubezpieczonych na życie. W razie zdarzenia losowego, zazwyczaj żona wychowująca dzieci, pozostaje bez środków do życia.

  30 dni

  To maksymalny czas wypłaty świadczenia z polisy ubezpieczeniowej na życie. 

   

  52 %

  Polaków nie posiada ubezpieczenia na życie lub ich ochrona nie jest zabezpieczona na wystarczającym poziomie.