Finansowanie dla firm

Zapewniamy wsparcie dla Twojej firmy, Nasi doradcy są ekspertami od finansowania dla firm, poszukiwaczami nowości na rynku. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i wiodącymi na rynku partnerami do finansowania. Posiadamy najszerszą na rynku ofertę usług finansowych.  Gwarantujemy szybkie ofertowanie zapytań, pomoc przy formalnościach.

Cały proces możemy przeprowadzić zdalnie, zachowując przy tym pełną ochronę danych osobowych. Jeżeli wolisz spotkanie na żywo, nasz doradca jest do Twojej dyspozycji.

UMÓW SIĘ na kontakt Z DORADCĄ !
Ubezpieczenie na życie w trosce spokój Twojej rodziny

Kredyt dla firm

Kredyt dla firm to pożyczka, której udziela bank według umowy na określony czas i wybrany cel. Kredytobiorca zgodnie z umową jest zobowiązany do przyszłego spłacenia jej wraz z prowizją i odsetkami.

Kredyt inwestycyjny.

Kredyt inwestycyjny to rodzaj kredytu, który jest udzielany po wcześniejszym przedstawieniu dokumentów takich jak biznesplan inwestycji czy bieżące finanse firmy. Udzielany jest tylko i wyłącznie na finansowanie inwestycji, pokrywać może ewentualny zakup nieruchomości

Ubezpieczenie na życie online
Ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy ?

Kredyt obrotowy.

Czasami jednak problemy finansowe nie leżą po stronie przedsiębiorcy. Nieterminowe rozliczenia z podwykonawcami powodują, że nie można zapłacić za bieżące rachunki czy kupić nowe towary. Wtedy warto skorzystać z kredytu obrotowego dla firm.

Leasing.

Aby rozwinąć swoją firmę jak najszybciej warto zastosować finansowanie dla firm w postaci leasingu. Tak samo jak potrzeb w firmie, opcji leasingu jest wiele, a umowa sporządzana jest indywidualnie. Leasingodawca przekazuje leasingobiorcy przedmiot użytku na określony czas w zamian za raty spłacane co miesiąc z możliwością wykupu. 

 

Ubezpieczenie na życie online

W ofercie leasing dla firm posiadamy:

 • Leasing maszyn i urządzeń
 • Wynajem długoterminowy lub leasing pojazdów
 • Leasing Nieruchomości
 • Opłacalny leasing hal produkcyjnych i hal przemysłowych
 • Leasing instalacji fotowoltaicznych dla firm
 • Wynajem lub leasing sprzętu medycznego
Ubezpieczenie na życie w trosce spokój Twojej rodziny

Ubezpieczenie na życie nie jest mi potrzebne !

Tobie nie ! Twoje ubezpieczenie ma chronić Twoją rodzinę, zapewnić spokój finansowy Twoim bliskim w razie zdarzeń losowych, na które nie mamy wpływu.

Wraz ze wzrostem świadomości społecznej, rośnie przekonanie do polis na życie. W oparciu o bieżącą sytuację pandemiczną, tylko w Polsce szacuje się wzrost składek brutto z poziomu 5,9 mld Euro do 7,1 mld.

 

Ubezpieczenie na życie online

Ubezpieczenie na życie jest za drogie !

Myślisz, że ubezpieczenie na życie jest drogie
A gdyby kosztowało miesięcznie tyle co jedno wyjście do kina ?

Stać Cię na to żeby odmówić sobie jednej zbytecznej rzeczy miesięcznie a w zamian otrzymać spokój ?

Ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy ?

 

Ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy !

Uważasz, że ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy? Jeżeli nic Ci się nie stanie, to nic z tego nie będziesz miał, prawda? Pewnie zastanawiasz się, co lepsze, ubezpieczyć się czy oszczędzać? Teraz nie musisz się zastanawiać, połączyliśmy twoje dylematy w jeden produkt.

 

POROZMAWIAJ Z EKSPERTEM OD KREDYTÓW

  IMIĘ

  NUMER TELEFONU

   
  LUB ZADZOŃ POD NUMER: +48 517 10 10 11