UBEZPIECZENIE FLOTY

W dbałości o Twój czas skupiliśmy pełną ofertę ubezpieczeniową w jednym miejscu. Posiadamy ubezpieczenie floty pojazdów dla firm. Gwarantujemy szybkie ofertowanie zapytań flotowych. Zapewniamy kompleksową obsługę, serwis oraz pomoc przy zgłaszaniu ewentualnych szkód. Ubezpieczenie floty od 5 pojazdów w firmie.

Ubezpieczenie floty pojazdów

UBEZPIECZENIE FLOTY co to jest ?

Dla firm posiadających większą ilość pojazdów bardzo wygodną opcją jest ubezpieczenie floty. Może to dotyczyć zarówno firm użytkujących aut osobowych jak i spedycyjnych. Taki rodzaj ubezpieczenia jest wygodny, ponieważ można ubezpieczyć wszystkie środki transportu na raz.

UBEZPIECZENIE FLOTY czy to się opłaca ?

Od minimum 5 pojazdów w firmie, możemy wykupić ubezpieczenie floty pojazdów. Ubezpieczenie floty jednorazowo wiąże się często ze sporymi rabatami oraz co najważniejsze z ochroną utraty zniżek. Firmy w których pracownicy mocno wykorzystują samochody jako narzędzie pracy, narażone są bardziej na większą ilość szkód, a ubezpieczenie flotowe skutecznie rozwiązuje ten problem.

Ubezpieczenie floty czy się opłaca
Ubezpieczenie floty pojazdów

UBEZPIECZENIE FLOTY jaki zakres?

W skład podstawowego ubezpieczenia floty pojazdów wchodzi jedynie OC, natomiast można skorzystać z dodatkowych pakietów ubezpieczeń. W skład dodatkowego ubezpieczenia może wejść AC (AutoCasco), ochrona prawna, zielona karta, ubezpieczenie NNW, Assistance czy nawet ubezpieczenie szyb i ubezpieczenie opon. Im więcej aut, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia szkody, w związku z tym zaleca się firmom wykupienie dodatkowego AC.

CENA UBEZPIECZENIA FLOTY POJAZDÓW

Ostateczna cena ubezpieczenia floty pojazdów uzależniona jest od ich ilości, stanu, roku produkcji, ale także od tego, czy dochodziło wcześniej do szkód lub wypłat odszkodowań. Warto jednak zaznaczyć, że odpowiedni wybór towarzystwa ubezpieczeniowego ma kluczowy wpływ na ostateczną cenę.

cena ubezpieczenia floty pojazdów
Ubezpieczenie na życie w trosce spokój Twojej rodziny

Ubezpieczenie na życie nie jest mi potrzebne !

Tobie nie ! Twoje ubezpieczenie ma chronić Twoją rodzinę, zapewnić spokój finansowy Twoim bliskim w razie zdarzeń losowych, na które nie mamy wpływu.

Wraz ze wzrostem świadomości społecznej, rośnie przekonanie do polis na życie. W oparciu o bieżącą sytuację pandemiczną, tylko w Polsce szacuje się wzrost składek brutto z poziomu 5,9 mld Euro do 7,1 mld.

 

Ubezpieczenie na życie online

Ubezpieczenie na życie jest za drogie !

Myślisz, że ubezpieczenie na życie jest drogie
A gdyby kosztowało miesięcznie tyle co jedno wyjście do kina ?

Stać Cię na to żeby odmówić sobie jednej zbytecznej rzeczy miesięcznie a w zamian otrzymać spokój ?

Ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy ?

 

Ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy !

Uważasz, że ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy? Jeżeli nic Ci się nie stanie, to nic z tego nie będziesz miał, prawda? Pewnie zastanawiasz się, co lepsze, ubezpieczyć się czy oszczędzać? Teraz nie musisz się zastanawiać, połączyliśmy twoje dylematy w jeden produkt.

 

UBEZPIECZ SIĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

    IMIĘ

    NUMER TELEFONU

    TEMAT ROZMOWY

    PREFEROWANE GODZINY