Leasing pojazdów

Leasing pojazdów

Decydując się na leasing samochodu nie staje się on własnością firmy od razu, może być użytkowany przez nią i ostatecznie wykupiony w leasingu finansowym lub na sam koniec trwania umowy. W leasingu pojazdów trzeba się jednak liczyć z opłatą wstępną.

Zanim jednak podpiszę się umowę należy wybrać typ leasingu. Dostępne są dwie możliwości, leasing operacyjny lub finansowy. Czym się różnią?

LEASING OPERACYJNY

Leasingu operacyjny – właścicielem staje się firma leasingowa, co za tym idzie to właśnie leasingodawca zajmuje się odpisem amortyzacji.  Leasingobiorca oczywiście może wykupić auto, lecz cena zależna jest zarówno od czasu trwania umowy jak i amortyzacji.

Do kosztów zalicza się pełna rata, opłata początkowa i wszystkie koszty eksploatacyjne auta.

LEASING FINANSOWY

Leasingu finansowy – pojazd staje się majątkiem leasingobiorcy, zatem odpisy amortyzacyjne również leżą po jego stronie. Samochód po zakończeniu umowy automatycznie przechodzi na własność leasingobiorcy. Nie mam tutaj opcji wykupu stąd opłata początkowa i raty są wyższe.

Leasing maszyn i urządzeń

Aby rozwinąć swoją firmę jak najszybciej warto zastanowić się nad możliwością zakupu maszyn czy to ma dotyczyć sprzętu gastronomicznego, poligraficznego, czy budowlanego. Opcji jest wiele, a umowa sporządzana indywidualnie. Leasingodawca przekazuje leasingobiorcy przedmiot użytku na określony czas w zamian za raty spłacane co miesiąc z możliwością wykupu.

Warto zaznaczyć, że o wiele łatwiej otrzymać leasing na zakup maszyn niż kredyt.

Leasing-maszyn i urządzeń w firmie
Leasing nieruchomości dla firm

Leasing nieruchomości

W przypadku braku odpowiednich finansów firma może wystąpić o leasing nieruchomości. Podobnie jak w innych przypadkach budynki nie stają się własnością leasingobiorcy do momentu spłacenia wszystkich rat leasingowych. Często jest to wygodniejsza i szybsza od kredytu metoda na finansowanie nieruchomości.

Leasing hali produkcyjnych 

Leasing operacyjny na hale produkcyjne zawierany jest na minimum 10 lat. To dobra alternatywa dla kredytu hipotecznego lub kredytu inwestycyjnego. Plusem jest to, że zarówno raty kapitałowe jak i odsetki od nich wchodzą w koszty firmy. Każda umowa przygotowywana jest indywidualnie, na określoną liczbę lat oraz odpowiednią wysokość rat. Po wywiązaniu się z umowy jest czas na wykup nieruchomości, w tym przypadku hali, w kwocie ustalonej na umowie.

Leasing hal produkcyjnych hal magazynowych i hal namiotowych
Leasing sprzętu medycznego

Leasing sprzętu medycznego

Leasingowi podlega praktycznie każdy rodzaj sprzętu medycznego

Ubezpieczenie na życie w trosce spokój Twojej rodziny

Ubezpieczenie na życie nie jest mi potrzebne !

Tobie nie ! Twoje ubezpieczenie ma chronić Twoją rodzinę, zapewnić spokój finansowy Twoim bliskim w razie zdarzeń losowych, na które nie mamy wpływu.

Wraz ze wzrostem świadomości społecznej, rośnie przekonanie do polis na życie. W oparciu o bieżącą sytuację pandemiczną, tylko w Polsce szacuje się wzrost składek brutto z poziomu 5,9 mld Euro do 7,1 mld.

 

Ubezpieczenie na życie online

Ubezpieczenie na życie jest za drogie !

Myślisz, że ubezpieczenie na życie jest drogie
A gdyby kosztowało miesięcznie tyle co jedno wyjście do kina ?

Stać Cię na to żeby odmówić sobie jednej zbytecznej rzeczy miesięcznie a w zamian otrzymać spokój ?

Ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy ?

 

Ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy !

Uważasz, że ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy? Jeżeli nic Ci się nie stanie, to nic z tego nie będziesz miał, prawda? Pewnie zastanawiasz się, co lepsze, ubezpieczyć się czy oszczędzać? Teraz nie musisz się zastanawiać, połączyliśmy twoje dylematy w jeden produkt.

 

UBEZPIECZ SIĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

  IMIĘ

  NUMER TELEFONU

  TEMAT ROZMOWY

  PREFEROWANE GODZINY

  LEASING DLA FIRM

  Wspieramy Twoją firmę, zapewniamy sprawdzonych partnerów w zakresie leasingu dla firm. Gwarantujemy szybkie oferowanie, sprawne podpisanie umowy oraz wsparcie na każdym etapie . Posiadamy najszerszą na rynku ofertę usług leasingu.  

  Cały proces możemy przeprowadzić zdalnie, zachowując przy tym pełną ochronę danych osobowych. Jeżeli wolisz spotkanie na żywo, nasz doradca jest do Twojej dyspozycji.

  UMÓW SIĘ na kontakt Z DORADCĄ !

  5 lat

  To statystyczny czas potrzebny do powrotu do normalnego trybu życia po stracie współmałżonka lub partnera.  

  80 %

  Mężczyzn przynoszących znaczący dochód w rodzinie z małymi dziećmi, nie jest ubezpieczonych na życie. W razie zdarzenia losowego, zazwyczaj żona wychowująca dzieci, pozostaje bez środków do życia.

  30 dni

  To maksymalny czas wypłaty świadczenia z polisy ubezpieczeniowej na życie. 

   

  52 %

  Polaków nie posiada ubezpieczenia na życie lub ich ochrona nie jest zabezpieczona na wystarczającym poziomie.