Bezpłatny audyt ubezpieczeniowy

Umów się na rozmowę z doradcą.

Spotykamy się, rozmawiamy o potrzebach Twoich lub Twojej firmy oraz sprawdzamy jakość i adekwatność posiadanych przez Ciebie rozwiązań finansowo ubezpieczeniowych. Przeprowadzamy audyt wszelkiego rodzaju polis ubezpieczeniowych, ale bez wątpienia podczas rozmowy staramy się zrozumieć Twoje potrzeby i przygotować odpowiedni plan zabezpieczenia.

Wszystkie spotkania i audyty są bezpłatne, dlatego umów spotkanie z naszym doradcą już dziś.

UmóW SPOTKANIE Z DORADCĄ

Audyt ubezpieczeniowy. Co sprawdzamy u klienta prywatnego?

3 lata

To maksymalny czas po którym należy sprawdzić adekwatność posiadanego ubezpieczenia długoterminowego do aktualnych rozwiązań i potrzeb.

90 %

Osób nie posiada wystarczającej wiedzy dotyczącej posiadanych polis. Sumy ubezpieczeń są zazwyczaj niedoszacowane lub nie została wykonana wcześniej analiza finansowa.

70 %

Polaków nie jest zabezpieczona na wypadek utraty zdrowia lub niezdolności do pracy

7 tyś. zł

To statystyczna kwota miesięczna potrzebna na wydatki wynikające z wypadkiem

Bezpłatny audyt ubezpieczeniowy dla firm.

Niezależnie od rodzaju i formy prowadzonej działalności, przeprowadzamy bezpłatny audyt w firmie.  W oparciu o doświadczenie i sprawdzone produkty ubezpieczeniowe, pomagamy zabezpieczyć firmę od strony prawnej i ubezpieczeniowej. Celem jest utrzymanie zdolności finansowej i płynności działania firmy w razie zdarzeń losowych. Pomagamy realnie zabezpieczyć właścicieli lub wspólników firm, ich majątek, finanse, życie oraz zdrowie.

UMÓW SPOTKANIE Z DORADCĄ

Audyt ubezpieczeniowy. Co sprawdzamy u klienta biznesowego ?