Global Doctors dla dzieci

Zapewnij dziecku szansę na skuteczne leczenie

Polisa ubezpieczenia Global Doctors dla dzieci zapewnia ochronę w razie zachorowania najpoważniejsze choroby. Gwarantuje szybką organizację leczenia w najlepszych klinikach medycznych w europie i na świecie.  Po weryfikacji drugą opinią medyczną, dziecko wraz z opiekunem, jest kierowane na leczenie za granicę w odpowiednio dobranej, specjalizującej się w danym schorzeniu klinice.

Polisa Global Doctors dla dzieci gwarantuje organizację leczenia za granicą do
2 000 000 euro. Pokrywa wszystkie koszty dodatkowe, organizacji, konsultacji, transportu medycznego oraz samego leczenia za granicą. Global Doctors zapewnia również pokrycie kosztów dla rodzica, stanowiącego wsparcie dla chorego, pokrywając koszty przelotów, hotelu, wsparcie tłumaczy lub psychologa.

2 mln

Global Doctors zapewnia organizację leczenia za granicą do 2 mln euro.

50 tyś

50 tysięcy euro w ramach polisy na zakup leków, często niedostępnych w Polsce

100 

100 euro to świadczenie za każdy dzień pobytu w szpitalu za granicą.

450

Dostęp do najlepszych lekarzy ponad 450 specjalizacji.

Global Doctors dla dziecka- co zapewnia?

Przykładowa kalkulacja

Hania, 7 lat

Rodzice Hani, przezornie zapewnili jej pełną ochronę, organizację i fundusze na leczenie w najlepszych klinikach medycznych na świecie.

Na zakup polisy zdecydowali się po tym, jak koleżanka Hani zachorowała,
a jej rodzice zmuszeni byli do zbiórki pieniędzy na leczenie w internecie.

 Hania posiada polisę Global Doctors dla dzieci,  czyli polisę zapewniającą leczenie za granicą w najlepszych klinikach do kwoty 2 000 000 €,
za którą rodzice płacą miesięcznie  46 zł

** przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej

KONSULTACJA Kalkulator

Od czego chroni polisa?

Global Doctors dla dziecka – porównanie pakietów

Global Doctors warianty

Suma ubezpieczenia

Świadczenie lekowe

Świadczenie szpitalne

Karencje niewypadkowe

Nowotwory

Nowotwory In-Situ

Dysplazja przednowotworowa

Poważne stany chorobowe

Składka miesięczna

Rozszerzony

Suma ubezpieczenia: 2 000 000 €

Świadczenie lekowe: do 50 000 €

Świadczenie szpitalne: 100€ / dziennie

Karencje niewypadkowe: 90 dni

Nowotwory:  ✔️

Nowotwory In- Sistu:  ✔️

Dysplazja przednowotworowa:  ✔️

Poważne stany chorobowe:  ✔️

Składka miesięczna:  od 45 zł

PODSTAWOWY

Suma ubezpieczenia: 1 000 000 €

Świadczenie lekowe: ➖

Świadczenie szpitalne:

Karencje niewypadkowe: 180 dni

Nowotwory:  ✔️

Nowotwory In- Sistu:

Dysplazja przednowotworowa:

Poważne stany chorobowe:

Składka miesięczna:  od 35 zł

Ubezpieczenie Global Doctors dla dzieci – co dalej?

Szybka kalkulacja

Odpowiedz na kilka prostych pytań, które pozwolą doradcy przygotować dla Ciebie idealne ubezpieczenie Global Doctors.

kalkulator

Konsultacja

Zarezerwuj konsultację telefoniczną, spotkanie online lub spotkanie na żywo z doradcą.

konsultacja

Kontakt

+48 517 10 10 11
kontakt@all-finanz.pl

KONTAKT

Global Doctors dla dzieci

Problem z dostępnością lekarzy, miejscami w szpitalach, a także z terminami wizyt u specjalistów to u nas codzienność. Niewydolny system zdrowotny bezpośrednio wpływa na poziom opieki w naszym kraju. Rozwiązaniem tego problemu jest między innymi produkt, który mamy w swojej ofercie. To polisa ubezpieczeniowa dla dziecka. Zapewnia ona ochronę w razie zachorowania na najpoważniejsze choroby. Global Doctors dla dzieci gwarantuje szybką organizację leczenia w najlepszych klinikach medycznych w Europie i na świecie. Po weryfikacji drugą opinią medyczną, dziecko wraz z opiekunem jest kierowane na leczenie w takie miejsce, które specjalizuje się w konkretnym schorzeniu.Polisa dla dziecka to świadczenie w wysokości nawet do 2 000 000 euro.

Dodatkowe ubezpieczenie dziecka

Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo i ochronę, zarówno w codziennym życiu, jak i podczas wyjątkowych sytuacji Dodatkowe ubezpieczenie dziecka jest jednym z kluczowych sposobów na zagwarantowanie mu wsparcia w razie niespodziewanych zdarzeń. 

Polisa ubezpieczeniowa dla dziecka – dlaczego warto rozważyć tę opcję?

Jest kilka powodów, dla których warto zastanowić się nad wykupieniem dodatkowej polisy:

  • poważne choroby, takie jak nowotwory czy choroby układu krążenia wymagają długotrwałego i kosztownego leczenia.
  • Ubezpieczenie dziecka za granicą pokrywa koszty leczenia w wyspecjalizowanych placówkach medycznych.
  • Polisa dla dziecka to także finansowanie badań i konsultacji lekarskich.
  • Global Doctors zapewnia pokrycie kosztów dla rodzica lub opiekuna, który jest wsparciem dla chorego. Finansuje koszty przelotów, hotelu, wsparcie tłumaczy i psychologa. 

Wykupienie dodatkowego ubezpieczenia to inwestycja w jego bezpieczeństwo i przyszłość. Polisa może okazać się bezcennym wsparciem i zapewnieniem najlepszej możliwej opieki i ochrony w momencie zachorowania. 

Leczenie dziecka za granicą – zakres ochrony 

W ramach naszej polisy otrzymasz wsparcie dla swojego dziecka w przypadku zachorowania na nowotwór złośliwy, także w stadium przedinwazyjnym. Świadczenie obejmuje również leczenie ciężkiej dysplazji przednowotworowej. Leczenie dziecka za granicą jest możliwe także, gdy konieczna jest wymiana lub naprawa zastawek serca oraz gdy trzeba wykonać pomostowanie tętnic wieńcowych. Global Doctors finansuje operacje neurochirurgiczne.

Polisa dla dziecka zapewnia organizację leczenia za granicą do 2 000 000 euro. 50 000 euro można przeznaczyć na zakup leków, często niedostępnych w Polsce. Nasz produkt zapewni Ci dostęp do lekarzy ponad 450 specjalizacji.

Global Doctors dla dzieci – dodatkowe korzyści 

Proponujemy dwa warianty Global Doctors – podstawowy i rozszerzony. Suma ubezpieczenia w pierwszym przypadku to 1 000 000 euro. Składka miesięczna zaczyna się od 35 zł. W przypadku drugiej opcji wypłacamy 2 000 000 euro, a składka wynosi od 45 zł na miesiąc. 

Ubezpieczenie dziecka za granicą gwarantuje szybką i precyzyjną diagnozę oraz pakiet badań. Jedną z głównych korzyści jest natychmiastowy dostęp do leczenia w najlepszych klinikach na świecie oraz do najnowocześniejszych leków. Zapewniamy także drugą opinię medyczną oraz monitorowanie stanu zdrowia po zakończeniu leczenia. Polisa pokrywa koszty wsparcia rodziców, aby mogli być obecni przy swoich dzieciach podczas pobytu za granicą. 

Oferta dopasowana do Ciebie

Jeśli zastanawiasz się nad wykupieniem polisy, ale wahasz się i nie masz pewności, czy to odpowiednia opcja dla Ciebie i Twojej rodziny, skontaktuj się z nami. Umów się na konsultację z naszym doradcą i uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania. Spotkanie może odbyć się online, osobiście lub może być to rozmowa telefoniczna. Wszystko zależy od Twoich preferencji i od czasu, jakim dysponujesz.

Jeśli interesują Cię przybliżone koszty miesięczne, skorzystaj z kalkulatora, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Podaj potrzebne dane, abyśmy mogli przygotować ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Global Doctors to bezpieczeństwo i inwestycja w przyszłość Twoich dzieci.


Sprawdź inne rozwiązania naszej firmy. Między innymi: ubezpieczenie grupowe dla firm | ubezpieczenie od utraty dochodu kalkulator | ubezpieczenie D&O  | kalkulator prywatnej emerytury oraz wiele innych

Zaufani partnerzy
Ergo Hestia ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia majątku
Allianz ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia majątku
Generali ubezpieczenia logo
Uniqa ubezpieczenia