Prywatna opieka medyczna

Nie trać czasu na kolejki do lekarzy

Nie pozwól na to by twoje zdrowie ucierpiało na czekaniu. Skontaktuj się z naszym doradcą i przekonaj się jak tania i przyjemna może być prywatna opieka medyczna w Twojej okolicy.

Średni czas oczekiwania do lekarza specjalisty to 2,5 miesiąca, natomiast w niektórych przypadkach czas ten znacząco się wydłuża. 

Umów się z doradcą

Badania profilaktyczne

Dbasz o swoje zdrowie. A jak często się badasz ?

Czy wiesz, że wczesna diagnostyka chorób zwiększa szanse na ich pokonanie?
Zacznij się badać i wydłuż swoje życie.
Prywatna opieka medyczna to pakiet z którym badania są prostsze. Opłacasz miesięczny abonament na swoje zdrowie i korzystasz z opieki medycznej ile chcesz, bez limitów..

Umów się z doradcą

75 %

Poważnych chorób można skutecznie wyleczyć jeżeli są one wykryte we wczesnym stadium. Dlatego tak ważny jest dostęp do badań profilaktycznych.

2700 +

To  liczba współpracujących placówek medycznych w Polsce z których możesz korzystać.  Na pewno znajdziesz placówkę w Twojej okolicy.

5 dni

To maksymalny czas oczekiwania na termin w najlepszej placówce medycznej.

50

To miesięczna cena wyjściowa pakietu indywidualnego z nielimitowanymi badaniami. Jest to zdecydowanie mniej niż nawet jedna wizyta prywatna u lekarza.

Czy Ciebie Też Męczy Staniew W kolejce

Czy Ciebie też męczy czekanie w kolejce do lekarza?

Średni czas oczekiwania do lekarza specjalisty to 2,5 miesiąca, natomiast w niektórych przypadkach czas ten znacząco się wydłuża.
Nie pozwól na to by twoje zdrowie ucierpiało na czekaniu i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą prywatnej opieki medycznej

Obawiasz Się o Swoje Zdrowie

Obawiasz się o swoje zdrowie?

Czy wiesz, że wczesna diagnostyka chorób zwiększa szanse na ich pokonanie? Zacznij się badać i wydłuż swoje życie.
Prywatna opieka medyczna to pakiet z którym badania są prostsze. Opłacasz miesięczny abonament na swoje zdrowie i korzystasz z opieki medycznej ile chcesz.

Prywatna opieka medyczna. Co oferujemy?

Zamów rozmowę z doradcą

    Lub zadzwoń: +48 517 10 10 11

    PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

    Czekanie do lekarzy jest bardzo męczące i często stresujące. Prywatna opieka medyczna może raz na zawsze wykluczyć te problemy. Dzięki nim masz bezgotówkowy dostęp do ponad 2500 placówek medycznych w których pacjenci czekając na lekarza specjalistę do 5 dni roboczych a w przypadku internisty czy pediatry to zaledwie jeden dzień. Poza konsultacjami medycznymi nasze pakiety pozwalają na szeroką gamę badań diagnostycznych. Posiadamy możliwość poszerzenia zakresu o rehabilitacje, które pozwalają szybciej dojść do zdrowia. Do pakietów medycznych możesz również dokupić zabiegi operacyjne oraz świadczenie za każdy dzień pobytu w szpitalu.

    Wiele osób pokonało chorobę tylko dlatego, że została ona wykryta we wczesnej fazie rozwoju. Badania profilaktyczne i szybka diagnoza są kluczowe w walce z chorobą, dlatego już dziś skorzystaj z prywatnej opieki medycznej i zadbaj o siebie. Twoje zdrowie powinno być w rękach specjalistów, do których masz dostęp w każdej chwili i w każdym dogodnym dla Ciebie miejscu, dlatego dzięki nam możesz mieć dostęp do 2500 placówek w całym kraju a wizyta ze specjalistą odbędziesz się w ciągu kilku dni roboczych od jej umówienia.