Prywatna opieka medyczna

Nie trać czasu na kolejki do lekarzy

Nie pozwól na to by twoje zdrowie ucierpiało na czekaniu. Skontaktuj się z naszym doradcą i przekonaj się jak tania i przyjemna może być prywatna opieka medyczna w Twojej okolicy. Średni czas oczekiwania do lekarza specjalisty to 2,5 miesiąca, natomiast w niektórych przypadkach czas ten znacząco się wydłuża. 

Dbasz o swoje zdrowie, jak często się badasz ?

Czy wiesz, że wczesna diagnostyka chorób zwiększa szanse na ich pokonanie? Zacznij się badać i wydłuż swoje życie. Prywatna opieka medyczna to pakiet z którym badania są prostsze. Opłacasz miesięczny abonament na swoje zdrowie i korzystasz z opieki medycznej ile chcesz, bez limitów..

75 %

Poważnych chorób można skutecznie wyleczyć jeżeli są one wykryte we wczesnym stadium. Dlatego tak ważny jest dostęp do badań profilaktycznych.

80 %

To  liczba współpracujących placówek medycznych w Polsce z których możesz korzystać.  Na pewno znajdziesz placówkę w Twojej okolicy.

48 h

To gwarantowany czas oczekiwania na wizytę w wybranej przez CIebie placówce medycznej.

60 zł

To miesięczna cena wyjściowa pakietu indywidualnego prywatnej opieki medycznej z nielimitowanymi badaniami. Jest to zdecydowanie mniej niż nawet jedna wizyta prywatna u lekarza..

Prywatna opieka medyczna. Dlaczego warto mieć?

Prywatna opieka medyczna. Przykładowa kalkulacja

Alicja, 30 lat

Korzysta z najlepszych klinik medycznych w Polsce, bez limitów, bez czekania w kolejkach z dostępem do badań profikatycznych.

Za swoją polisę płaci miesięcznie:  99 zł

Dodatkowo posiada polisę kosztów leczenia za granicą Global Doctors na sumę  2 000 000 za którą płaci miesięcznie:  95 zł

** przedstawiona kalkulacja nie stanowi oferty handlowej

KONSULTACJA kalkulator

Prywatna opieka medyczna. Jakie ma zalety?

Prywatna opieka medycznaCo warto wiedzieć?

Prywatna opieka medycznaCo oferujemy?

UBEZPIECZENIE ZDROWIA

Prywatna opieka medycznaCo dalej?

Kalkulacja

Odpowiedz na kilka prostych pytań, które pozwolą doradcy przygotować dla Ciebie idealny pakiet prywatnej opieki medycznej.

KALKULator

Konsultacja

Zarezerwuj konsultację telefoniczną, spotkanie online lub spotkanie na żywo z doradcą.

konsultacja

Kontakt

+48 517 10 10 11
kontakt@all-finanz.pl

KONTAKT
Zaufani partnerzy
PZU ŻYCIE