Indywidualny doradca finansowy dla Twojej firmy

Masz doradcę w firmie ?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy posiada inne potrzeby, co sprawia że nasze doradztwo jest bardzo osobiste. W naszym zespole doradców nie pracują sprzedawcy, lecz ludzie którzy wspierają Cię w podejmowaniu najważniejszych życiowych decyzji.
Rozumiemy Twoje potrzeby, znamy Twoje dylematy i pytania. Nasze doradztwo to wyjątkowe połączenie fachowej wiedzy z wrażliwością i empatią.

Jak pracujemy ?

Nasz zespół to grupa licencjonowanych doradców, specjalistów od wyszukiwania najlepszych rozwiązań i ekspertów od liczb. Każdy z nas posada wieloletnie doświadczenie w zawodzie.  Wszyscy działamy na zasadzie ALLFINANZ, lecz każdy z nas jest ma swoje ulubione dziedziny w których się specjalizuje.  Jesteśmy niezależnymi doradcami, posiadającymi w swoim portfelu największą w kraju ofertę zaufanych parterów finansowych i ubezpieczeniowych.

Zakres i zasięg.

Szanując Twój czas skupiliśmy wszystkie produkty finansowo ubezpieczeniowe w jednym miejscu.
Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i rzetelnymi partnerami.
Nasi doradcy działają zdalnie na terenie całej Polski. Posiadamy kilkanaście biur stacjonarnych. 

 

Spotkanie na żywo

To Ty decydujesz, jaka będzie najwygodniejsza dla Ciebie forma kontaktu. Możesz wskazać czas i miejsce. Niczym nie ryzykujesz, bo dbamy o wszelkie standardy bezpieczeństwa, a przeprowadzany na Twoje potrzeby audyt i analiza potrzeb jest bezpłatna.

 

Spotkanie online 

Bez konieczności wychodzenia z domu i osobistego spotkania z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa, doradzimy Ci online, najbardziej komfortowe rozwiązania. Możesz skontaktować się z nami z każdego miejsca, za pośrednictwem komunikatora lub telefonu i skorzystać z bezpłatnego audytu.