Doradztwo finansowe dla firm

Kompleksowa obsługa firm

Bezpieczne funkcjonowanie firmy wymaga profesjonalnej i kompleksowej obsługi na wielu płaszczyznach. Jesteśmy tu, aby zapewnić Ci kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeń, optymalizacji podatkowej, sukcesji firmy, finansowania, inwestycji i obsługi prawnej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam kompleksowo pomagać firmom w osiągnięciu jej celów finansowych. Nasz zespół doświadczonych doradców jest gotowy, by działać jako Twoje prawdziwe wsparcie – odkryj, jak możemy pomóc Twojej firmie wzrastać i rozwijać się już dziś!

UMÓW KONSULTACJĘ Z DORADCĄ

Doradztwo dla firm – pełny zakres naszych usług

40%

Około 40% małych lub średnich firm musi zamknąć działalność, na co najmniej kilka dni po poważnym incydencie ubezpieczeniowym, takim jak pożar czy kradzież.

20 %

Najnowsze dane wskazują, że jedynie 20% właścicieli firm w Polsce ma plan sukcesji, co może prowadzić do trudności w razie zdarzeń losowych oraz w przekazaniu biznesu następnemu pokoleniu.

15 %

Badania przeprowadzone przez Deloitte wykazują, że firmy inwestujące w technologie i innowacje, osiągają średnio o 15% większe zyski niż konkurencja.

82 %

Według raportu Fundacji na rzecz Edukacji Finansowej, prawie 82% małych średnich firm uważa ograniczenie dostępu do finansowania za jedno z najpoważniejszych wyzwań, które muszą stawić czoła

Indywidualny doradca dla Twojej firmy

Masz doradcę w firmie ?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy posiada inne potrzeby, co sprawia że nasze doradztwo jest bardzo osobiste. W naszym zespole doradców nie pracują sprzedawcy, lecz ludzie którzy wspierają Cię w podejmowaniu najważniejszych życiowych decyzji. Rozumiemy Twoje potrzeby, znamy Twoje dylematy i pytania. Nasze doradztwo to wyjątkowe połączenie fachowej wiedzy z wrażliwością i empatią.

Jak pracujemy ?

Nasz zespół to grupa licencjonowanych doradców, specjalistów od wyszukiwania najlepszych rozwiązań i ekspertów od liczb. Każdy z nas posada wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Wszyscy działamy na zasadzie ALLFINANZ, lecz każdy z nas jest ma swoje ulubione dziedziny w których się specjalizuje.  Jesteśmy niezależnymi doradcami, posiadającymi w swoim portfelu największą w kraju ofertę zaufanych parterów finansowych i ubezpieczeniowych.

Zakres i zasięg.

Szanując Twój czas skupiliśmy wszystkie produkty finansowo ubezpieczeniowe w jednym miejscu.
Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i rzetelnymi partnerami.
Nasi doradcy działają zdalnie na terenie całej Polski. Posiadamy kilkanaście biur stacjonarnych. 

UMOW KONSULTACJĘ Z DORADCĄ !