Pakiety medyczne dla firm.

Świetny argument przy rekrutacji pracowników! 

Zwiększ prestiż firmy na rynku pracy.
Z najnowszych badań wynika, że coraz więcej firm proponuje swoim pracownikom pakiety medyczne. Jest to bardzo atrakcyjna propozycja ponieważ w dzisiejszych czasach ludzie bardziej zwracają uwagę na zdrowie i chcą się leczyć. Dlatego osoby szukające pracy zwracają na to uwagę. Nie pozwól sobie na stratę dobrego pracownika i już dziś zapoznaj się z ofertą pakietów medycznych.

Zapytaj o szczegóły

Szybki dostęp do lekarzy

Stać Cię na nieobecność pracownika w pracy?

Większość pracodawców nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo kosztowna może być nieobecność pracownika w firmie.
Nieobecność specjalisty w pracy może przynieść ze sobą dużo problemów a wyszkolenie nowego może zająć dużo czasu. Nie pozwól na to by twój pracownik musiał długo chorować i nie mógł wykonywać swoje pracy. Już teraz zapoznaj się z ofertą pakietów medycznych i zapomnij o długiej nieobecności pracownika.

Zapytaj o szczegóły

65 %

Poważnych chorób można skutecznie wyleczyć jeżeli są one wykryte we wczesnym stadium. Dlatego tak ważny jest dostęp do badań profilaktycznych.

2700 +

To  liczba współpracujących placówek medycznych w Polsce z których możesz korzystać.  Na pewno znajdziesz placówkę w Twojej okolicy.

5 dni

To maksymalny czas oczekiwania na termin u lekarza specjalisty w najlepszej placówce medycznej. 

40 zł

To miesięczna cena wyjściowa pakietu indywidualnego z nielimitowanymi badaniami. Jest to zdecydowanie mniej niż nawet jedna wizyta prywatna u lekarza.

 

Zalety prywatnych pakietów medycznych

Zamów rozmowę z doradcą

    Lub zadzwoń: +48 517 10 10 11