Prywatna Opieka Medyczna

Zainwestuj w pakiety medyczne dla firm.
Świetny argument przy rekrutacji pracowników

Zwiększ prestiż firmy na rynku pracy.
Z najnowszych badań wynika, że coraz więcej firm proponuje swoim pracownikom pakiety medyczne. Jest to bardzo atrakcyjna propozycja ponieważ w dzisiejszych czasach ludzie bardziej zwracają uwagę na zdrowie i chcą się leczyć. Dlatego osoby szukające pracy zwracają na to uwagę. Nie pozwól sobie na stratę dobrego pracownika i już dziś zapoznaj się z ofertą pakietów medycznych.

Czy stać Cię na nieobecność pracownika w pracy?

Większość pracodawców nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo kosztowna może być nieobecność pracownika w firmie.
Nieobecność specjalisty w pracy może przynieść ze sobą dużo problemów a wyszkolenie nowego może zająć dużo czasu. Nie pozwól na to by twój pracownik musiał długo chorować i nie mógł wykonywać swoje pracy. Już teraz zapoznaj się z ofertą pakietów medycznych i zapomnij o długiej nieobecności pracownika.

Czy-stać-Cię-na-nieobecność-pracownika--
Czy-stać-Cię-na-nieobecność-pracownika--

Czy stać Cię na nieobecność pracownika ?

Większość pracodawców nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo kosztowna może być nieobecność pracownika w firmie. Nieobecność specjalisty w pracy może przynieść ze sobą dużo problemów a wyszkolenie nowego może zająć dużo czasu. Nie pozwól na to by twój pracownik musiał długo chorować i nie mógł wykonywać swoje pracy. Już teraz zapoznaj się z ofertą pakietów medycznych i zapomnij o długiej nieobecności pracownika.

Prywatna Opieka Medyczna

Świetny argument przy rekrutacji pracowników !

Zwiększ prestiż firmy na rynku pracy.

Z najnowszych badań wynika, że coraz więcej firm proponuje swoim pracownikom pakiety medyczne. Jest to bardzo atrakcyjna propozycja ponieważ w dzisiejszych czasach ludzie bardziej zwracają uwagę na zdrowie i chcą się leczyć. Dlatego osoby szukające pracy zwracają na to uwagę. Nie pozwól sobie na stratę dobrego pracownika i już dziś zapoznaj się z ofertą pakietów medycznych.

UBEZPIECZ SIĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

  IMIĘ

  NUMER TELEFONU

  TEMAT ROZMOWY

  PREFEROWANE GODZINY

  PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

  Czekanie do lekarzy jest bardzo męczące i często stresujące, pakiety prywatnej opieki medycznej mogą raz na zawsze wykluczyć te problemy. Dzięki nim masz bezgotówkowy dostęp do ponad 2200 placówek medycznych w których pacjenci czekając na lekarza specjalistę do 5 dni roboczych a w przypadku internisty czy pediatry to zaledwie jeden dzień. Poza konsultacjami medycznymi nasze pakiety pozwalają na szeroką gamę badań diagnostycznych. Posiadamy możliwość poszerzenia zakresu o rehabilitacje, które pozwalają szybciej dojść do zdrowia. Do pakietów medycznych możesz również dokupić zabiegi operacyjne oraz świadczenie za każdy dzień pobytu w szpitalu.

  Wiele osób pokonało chorobę tylko dlatego, że została ona wykryta we wczesnej fazie rozwoju. Szybkie działanie jest kluczowe w walce z chorobą, dlatego już dziś skorzystaj z naszej oferty pakietów medycznych i zadbaj o siebie. Twoje zdrowie powinno być w rękach specjalistów, do których masz dostęp w każdej chwili i w każdym dogodnym dla Ciebie miejscu, dlatego dzięki nam możesz mieć dostęp do 2200 placówek w całym kraju a wizyta ze specjalistą odbędziesz się w ciągu kilku dni roboczych od jej umówienia.

  Pakiety medyczne dla firm dostępne od 5 pracowników w firmie, bez względu na formę zatrudnienia i rodzaj prowadzonej działalności.

  W ofercie posiadamy również prywatną opiekę medyczną dla osób prywatnych.

  75 %

  Poważnych chorób można skutecznie wyleczyć jeżeli są one wykryte we wczesnym stadium. Dlatego tak ważny jest dostęp do badań profilaktycznych.

  2200 

  To  liczba współpracujących placówek medycznych w Polsce z których możesz korzystać.  Na pewno znajdziesz placówkę w Twojej okolicy.

  5 dni

  To maksymalny czas oczekiwania na termin w najlepszej placówce medycznej. 

  od 30

  To miesięczna cena wyjściowa pakietu indywidualnego z nielimitowanymi badaniami. Jest to zdecydowanie mniej niż nawet jedna wizyta prywatna u lekarza.