Ubezpieczenie domu lub mieszkania

Ubezpieczenie majątku. Czy wiesz co masz w polisie ubezpieczenia domu lub mieszkania?

Większość Polaków nie jest świadoma ryzyk od jakich jest ubezpieczona nieruchomość i czy poziom ochrony jest wystarczający. Czy słyszałeś kiedyś o takich pojęciach jak „rażące niedbalstwo” ? Czy Twój dom jest chroniony od wszystkich ryzyk czy tylko od ryzyk nazwanych ?

Nie musisz się na tym znać. Podczas krótkiej rozmowy nasz doradca zbada realne potrzeby ubezpieczeniowe i w oparciu o te fakty przygotuje najlepszą ofertę chroniącą Twój dom lub mieszkanie od wszystkich ryzyk.

Bezpłatny audyt

Ubezpieczenie majątku. Czy masz odpowiednio dobrane ubezpieczenie samochodu?

Ubezpieczenie komunikacyjne to specyficzne ubezpieczenie pojazdów, w którym każdy szczegół ma znaczenie. Począwszy od odpowiednio dobranej sumy ubezpieczenia po zakres assistance. Autocasco  powinno chronić na zasadzie allrisk czyli od wszystkich ryzyk. Czy jesteś chroniony od utraty zniżek w razie szkody ? Czy suma ubezpieczenia nie redukuje się po szkodzie ? Na pewno masz pełny wariant ubezpieczenia, który pozwoli na likwidację szkody w autoryzowanym serwisie ?

Nasz doradca sprawdzi dokładnie Twoje obecne ubezpieczenie, wskaże jego słabe punkty i zaproponuje lepsze rozwiązanie.

Bezpłatny audyt
Ubezpieczenie komunikacyjne samochodu
Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą

Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą.

Czy jesteś świadomy jak wysokie są koszty leczenia za granicą ? W niektórych krajach europy hospitalizacja i operacje to koszt nawet kilkudziesięciu tysięcy euro. Nie ważne na jak długo podróżujesz, zawsze warto wykupić pełne ubezpieczenie turystyczne wraz z kontynuacją leczenia po powrocie do kraju.

Pracujesz zarobkowo za granicą ? Nie pozwól aby przypadkowe zdarzenie w pracy zrujnowało twój budżet. Ubezpiecz zdrowie oraz koszty leczenia w razie zdarzenia losowego za granicą. 

UBEZPIECZ SIĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

  IMIĘ

  NUMER TELEFONU

  TEMAT ROZMOWY

  PREFEROWANE GODZINY

  45 %

  Zdarzeń losowych w domu lub mieszkaniu powstanie z winy zaniedbań mieszkańców.

  67 %

  Polaków nie posiada w polisie zaniżone sumy ubezpieczenia nieruchomości które w razie zdarzenia nie są zabezpieczone na wystarczającym poziomie.

  3 dni

  To statystyczny czas wypłaty świadczenia z polisy ubezpieczeniowej u wiodących ubezpieczycieli. 

   

  45 %

  Polaków nie korzysta podczas wyjazdów zagranicznych z ubezpieczenia kosztów leczenia.
  W razie zdarzenia rodzina poszkodowanego często sięga po oszczędności lub zadłuża się aby opłacić te koszty.